Jak čistit váš pocket book Toshiba – třetí část

notebook

Dobrý den, a vítám část třetí o způsobu čištění notebooku Toshiba

Chcete-li rekapitulovat obě části, diskutovali jsme, jak se váš laptop computer Toshiba stane kontaminovaným a jaké formy znečištění existují a jak degraduje váš systém.

V této části budeme mluvit o různých způsobech čištění, které můžete udělat rychle a snadno, abyste udrželi váš pocket book a udržovali jej čistý a bez kontaminace.

Zkoušel jsem cvičení v různých částech

Požadované vybavení;

Dobrá kvalita přírodní kartáč s výhodou vlasy koní (nikoliv na bázi nylonu nebo člověka)
Dobrá kvalita bez bavlny
Lak na nábytek, který má vysokou viskozitu
Čistič pěny
Olej professional jemné stroje
Malá plechovka lehčí kapaliny (vysoce rafinovaný benzín)
Čistící prostředek na bílou desku (čistič stojanu na školní desku)
Malá plechovka s parafínem (professional více tvrdohlavých skvrn) nebo čisticího čisticího prostředku na čisticí prostředek na bázi parafínu bez premixu.
Domácí čisticí roztok na bázi vody 5% mytí kapaliny a 25% čisticího prostředku na podlahu 70% čisté vody (může být silnější, ale vyhnout se nadměrné mýdlosti)
Malý stlačený vzduch (vzduchový prach)
RPL elektronický čistící prostředek.
Použijete pět z výše uvedených ve většině aplikací

2 “kartáč na koně
Lak na nábytek
Malá plechovka lehčí kapaliny (vysoce rafinovaný benzín)
Malý stlačený vzduch (vzduchový prach)
Dobrá kvalita bez bavlny
Zbytek čistícího zařízení lze získat později a jejich použití bude vysvětleno v pokročilé části.

Horní víko

Při čištění víka zcela uzavřete víko a umístěte pocket book Toshiba na stůl.

Bez vody – Odstraňuje lepivé látky, malé samolepicí štítky, inkousty a velmi lehké oděry.

Použijte lehčí tekutinu, která se nanese přímo na povrch nebo na hadřík a málo, tato kapalina nemá žádnou viskozitu, takže se rychle roztírá, pokud je to možné, vyvarujte se běhu a použijte hadlinový bavlněný hadr, který je bez chmýří nebo bez vláken, dokud nejsou zbytky vyčištěny
Všimněte si, že při použití lehčí kapaliny na testu úplně černého víčka na spodní straně přístroje a ověření světlem bělícího efektu během sušení, pokud se nepoužívá příliš bílá.
Pokud je příliš bílá, použijte parafinový roztok smíchaný s 75% parafinem 25% vody. Růžový nebo červený parafín je nejlepší a čistší, nenechte se pokoušet použít “bílý alkohol” na plastovém víku.
Pokračujte v práci s leštidlem na nábytek a lehce protřepat, dokud nebude “leštěno” suché samolepicí etikety.
POZNÁMKA Nikdy nikdy nepoužívejte jakýkoli druh oděru, abrazivní nebo leštící bloky na vašem krytu notebooku, dojde ke scoringu a tím se zhorší vzhled vašeho notebooku.
Professional majitele notebooků Toshiba, které mají barevné topsy, např. Zlato, hluboké modré, stříbrné a červené, používejte benzin šetřící a jenom proto, abyste odstranili zbytky, které látku vyzdvihnete, některé barvy víčka je přijatelné, , barevný barvivo je při kontaktu s rafinovaným benzínem velmi mírně rozpuštěno, zpravidla nepřekračujte nebo nepřevyšujte benzin. Černé a stříbrné vrcholy jsou nejvíce odolné.
Vodní skvrny, tužky, tužky znamenají velmi lehké škrábance.

Použijte lak na nábytek a otřete ho, dokud nebude vysušený hadříkem.
Professional těžší skvrny na vodní bázi, jako jsou plstěné pera, použijte 25/75% domácí čisticí roztok.
Čistič tabulek lze také použít, ale rychle a úplně vysušte.
Obrazovky
Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, otevřete obrazovku celou dobu, dokud nebude plochá, pokud vlastníte pocket book Toshiba, který se vrátí pouze do předem stanoveného úhlu, pak jej zatlačte na tuto pozici.

Je naprosto nezbytné zacházet s vaší obrazovkou opatrně, při použití tkaniny, která nepouští vlákna, aplikujte pouze lehké rychlé lešticí pohyby na každé vertikální straně obrazovky, a to nahoru a dolů, aby nedošlo ok víření, protože to není správné čištění. Držte obrazovku a podepírujte ji pouze na straně víka při leštění a neotáčejte obrazovku nebo kroužte obrazovku kdykoliv. Nepoužívejte tvrdý tlak v jakékoliv části obrazovky, pokud máte tvrdohlavou špinavou oblast, prostudujte si oblast pečlivě zjistit, zda je na bázi vody nebo na bázi alkoholu. A použijte správný čisticí roztok. Je lepší jít přes postiženou oblast opakovaně, ale lehce působit tlak, než se snažit dělat to jednou rukou!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *