Nájdite správnu farbu pre úspešný zážitok z maľovania!

maľovania

Ušetriť čas a pokoj v mysli môže stáť za náklady na prenájom professional, aj keď by ste radšej “robiť sami”. Majte na pamäti, že každá projektová situácia je jedinečná svojimi vlastnými výzvami. Môžete otvoriť Pandorinú schránku – keď sa pokúšate opraviť jednu situáciu, ďalší väčší problém sa skrýva za originálom. To samo o sebe by zvýšilo čas na projekt.

Takže začnite tým, že sa pýtate, či by som sa mal ponoriť ako projekt “urob si sám” alebo potrebujem služby profesionála?

Každý projekt má kritériá: čas, zručnosť, rozpočet a znalosť prijímania správneho maliara. Existujú rôzne typy maliarov.

Domový maliar môže byť živnostník, mechanik alebo robotník: zodpovedný za maľovanie domu alebo podkladu.

Dekoratívny maliar známy aj ako umelca, fake finisher, dekoratéri, vlastný maliar a zvyčajne robí viac špeciálnych detailov.

Potrebujete maliara alebo dodávateľa, s akými zručnosťami naplne do tlaciarni?

Maliari Úroveň zručností: Majster maliar, tovaryš, učeň a šikovný človek.

Profesionálni maliari musia mať dôkladnú znalosť nástrojov obchodu, bez ohľadu na úroveň zručností. Tieto poznatky zahŕňajú bezpečnosť, rebríky, lešenie, typ valčekov, kefy, postrekovače, brúsny piesok a elektrické náradie na vykonanie práce.

Myšlienka a príprava je potrebné zvážiť pred jednoduchým použitím farby. Napríklad odkvapkávanie, tapetovanie, odstraňovanie tapiet, opravárenské techniky, rozmery valčekov alebo kefiek, existujú rôzne veľkosti alebo typy kefiek a valčekov pre rôzne povrchové úpravy; rozpúšťadlá na báze vody na báze vody, typy materiálov, množstvo farby, počet náterov, množstvo náteru, typy náterov a lesklé povrchy. Skúsenosť rezania s kefkou na obrys stropu, robiť obloženie, dvere, okná, lišty, základná doska iná trim trim práce hladké a techniky naplnenia nechty len aby sme vymenovali niekoľko.

Nepredpokladajte, že maliar alebo dodávateľ môže dokončiť všetky úlohy alebo má zručnosť potrebnú na dokončenie požadovaného výsledku; bez toho, aby ste sa pýtali, máte ľudskú silu a skúsenosti vo všetkých úlohách? Získajte referencie sledovaním a návštevou predchádzajúcich úloh. Niektorí maliari alebo dodávatelia nemôžu používať postrekovače, farebné farby a robiť isté opravy, škvrny na drevo, fake dokončiť alebo robiť vlastnú prácu.

Dodávateľ maľby: Osoba alebo subjekt, ktorý je schopný citovať, organizovať a vykonávať úlohu sám alebo má kvalifikovaných mechanikov pracujúcich ako zamestnanci alebo subdodávatelia. Uzavreli zmluvu s majiteľom priamo na opravu a maľovanie.

Väčší dodávatelia sú vo všeobecnosti schopní vykonávať mnohé služby maľovania, opravy a zdobenie. Môžu mať niekoľko kvalifikovaných obchodníkov alebo nekvalifikovaných na vykonávanie určitých úloh. Správne používanie robotníkov, učeníkov, aby ste sa ujali, pripravili a pomáhali s maľbou, vám môžu ušetriť peniaze. Niektoré úlohy môžu vyžadovať nasledovné: štukatér, opravu sádrokartónu, tesár, tesniacich pracovníkov, majsterov alebo maliarov, odstránenie tapiet, zavesenie na tapety alebo fake finisher.

Obchodná činnosť: Dodávateľ alebo maliar je v prvom rade zodpovedný za bezpečnosť, organizáciu zakladania prác, ochranu povrchov pred rozstrekovaním náterových látok, prípravu povrchu, ktorý sa má natrieť, ako je napichnutie otvorov na nechty, opravy sadrokartónu, omietky, tesnenia a aplikácie farba. Posledná z položiek môže zahŕňať vyčistenie, správnu identifikáciu plechoviek farieb a riadne zneškodnenie všetkých nebezpečných materiálov.

Kategória každého maliara sa môže meniť: Bytová výmurovka alebo nová konštrukcia, interiér / exteriér, ekonomika, štandardná alebo zvyčajná, interiérové ​​farbenie a lakovanie dreva, opravy sadrokartónu, omietky, tesnenia, ľahké tesárstvo, reštaurátorské práce, stropy s popcoránskymi textami, fake povrchové úpravy, odstraňovanie tapiet a tapetovanie, vyčistenie a dokončovacie čistenie plotov, umývanie a čistenie, epoxidové podlahy – obytné garážové podlahy a suterénne podlahy.

Komerčné nátery alebo nové konštrukcie interiérov / exteriérov – byty, kancelárie, školy, nemocnice, kostoly a bytové domy, priemyselné ľahké alebo ťažké, rozstrekovanie pieskovým pieskom, výbušniny, epoxidové podlahy – komerčné a priemyselné, 24/7 havarijné riešenie havárie a vyčistenie vody, opravy poistenia, výmena dreva, strihanie línií, odstraňovanie a odstraňovanie náterov, betónové a tehlové dlažby-tesnenie.

Prečo si najať priemyselnú maliarovu na falošnú povrchovú úpravu kúpeľne? Teraz máte vedomosti, aby ste mohli inteligentne rozprávať o službách maliara alebo dodávateľa farieb a ste pripravení začať proces. Priraďte malíra ok vašim konkrétnym požiadavkám na prácu, stretnite sa s maliarom alebo dodávateľom, aby ste sa cítili dobre, aby vaše osobnosti pracovali dobre, získali pevné cenové ponuky, písali, vybrali farby, značky, dokončili lesk a pracovali správne. .TVOJA CESTA!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *